راهنمای ارسال مقالات

نحوه ارسال مقاله

پژوهشگران و دانشجویان محترم می توانند از طریق فرمت نگارش مقاله که در وب سایت قرار داده شده است، ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته های علمی و پژوهشی ، کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله کنفرانس مطابق با روند زیل به دبیرخانه هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی ارسال نمایند:

- ابتدا بایستی از طریق پنل سامانه کاربران نسبت به عضویت در سایت همایش اقدام نمایید. سپس ثبت نام اولیه را انجام داده و یک حساب کاربری (کنترل پانل شخصی) ایجاد نمایید.
- سپس وارد صفحه ی خود (پانل کاربری) شده و از طریق منوی ارسال مقاله، مقالات خود را ارسال نمایید.

- لازم به ذکر است که کلیه منوهای کاربری در خصوص پرداخت هزینه های و ثبت نام در کارگاه های آموزشی در داخل پنل کاربری شما قرار گرفته است و لازم است دقیق مطالب را مطالعه نمایید.

 

فرمت نگارش مقاله:
_ در این کنفرانس مقاله با زبان فارسی و در قالب 4 صفحه مورد پذیرش قرار می گیر.
- حتما چارچوب کلی مقاله شامل 6 بخش چکیده، مقدمه، هدف، روش، نتیجه گیری و منابع را رعایت فرمایید.
-  حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل 4 صفحه می باشد.

 

فایل های مقاله
- لازم به ذکر است که فقط متن کامل مقالات (full paper) دریافت می گردد و نیازی به ارسال چکیده به صورت مجزا نمی باشد.
- مقالات با کیفیت علمی پس از داوری توسط اساتید و کمیته داوران، پذیرش نهایی و جهت ارایه انتخاب خواهند شد.  
_ فرد ثبت کننده مقاله به عنوان مسئول مکاتبات مقاله خواهد بود .


قابل توجه دانشجویان و پژوهشگران گرامی:
آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که مقالات خود را زودتر ارسال نمایید طبق نوبت در لیست داوری قرار گرفته و نتایج داوری مقالات آنها زودتر از آخرین زمان اعلام نتایج داوری به آنها ارائه خواهد شد. 


دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت بوده است که سایت پس از تکمیل مراحل و ارسال به شما کد رهگیری اختصاص داده باشد. این کد علاوه بر ثبت در منو وضعیت مقالات در پنل شخصی هم به ایمیل کاربر ارسال خواهد گردید و هم به شماره موبایل کاربر SMS خواهد شد.


در خصوص ارسال فایل ها به این نکته دقت نمایید که:

_ ارسال فایل فقط یکبار برای شما امکان پذیر است ، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید ، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . شایان ذکر است پس از ارسال و قبل از داوری ویرایش مقاله از طریق منو وضعیت مقالات ارسالی در پنل شخصی امکان پذیر می باشد.