دسترسی سریع

2

3

4_2

10_1

8

7

1_1

5_1

9

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقاله »
1396/11/30
اعلام نتایج داوری »
1396/12/01
آخرین مهلت ارسال مقاله نهایی »
1396/12/05
تاریخ برگزاری همایش »
1396/12/15
پوستر همایش
Poster
کانال تلگرام همایش

اخبار سایت

برنامه زمان بندی افتتاحیه،سخنرانی کلیدی  و اختتامیه

 (هفتمین همایش ایده های نو در کشاورزی با رویکرد تولید محصولات سالم)

 conference program

1396/12/15 اطلاعات بیشتر ...


فرهیختگان گرامی با هماهنگی های صورت گرفته از سوی دبیرخانه همایش از طریق لینک زیر می توانید نسبت به رزرو بلیط و اسکان اقدام نمایید. 

 

http://pse24.ir/

1396/12/09 اطلاعات بیشتر ...


فرهیختگان گرامی فایل پوستر همایش به پیوست ارائه می گردد. لطفا از طریق لینک ذیل دانلود و براساس ان مقالات خود را جایگزین نمایید و در سایز 60 در 90 چاپ نمایید. 

 

http://niac.khuisf.ac.ir/panel/downloadfile.php?id=5

1396/12/05 اطلاعات بیشتر ...


اطلاعیه فوری و مهم 

فرهیختگان گرامی با توجه به فرا رسیدن روز همایش لطفا نسبت به پرداخت خدمات اقدام نمایید. فایل راهنمای ذیل را دانلود و به طور کامل مطالعه نمایید. باتشکر 

http://niac.khuisf.ac.ir/panel/downloadfile.php?id=4

1396/12/05 اطلاعات بیشتر ...


- فرهیختگان گرامی با توجه به تاریخ ارسال مقاله و داوری های ارسال شده به این دبیرخانه نتایج داوری مقالات به سامانه کاربران ارسال می گردد. لطفا سامانه خود را بررسی نموده و نسبت به ویرایش سریع فایل مقاله اقدام نمایید. فرمت داوری مقالات به صورت زیر است :

- پذیرش مشروط: مقاله پذیرفته شده است و نیاز به بازنگری از سوی نویسنده مسئول دارد و بایستی نسبت به پرداخت هزینه مقاله اقدام نماید.

- پذیرش نهایی: مقاله پذیرفته شده است و نیازی به بازنگری از سوی نویسنده مسئول نمی باشد و بایستی نسبت به پرداخت هزینه مقاله اقدام نماید.

- عدم پذیرش نهایی: مقاله با توجه به معیارهای همایش غیر قابل پذیرش بوده است.

1396/12/02 اطلاعات بیشتر ...


با توجه به فرا رسیدن روز همایش لطفا کلیه کاربران عزیز نسبت به تکمیل، مشخصات کاربردی و عکس پرسنلی اقدام نمایند. لذا پس از چاپ گواهی و کارت حضور در همایش از سوی دبیرخانه همایش، هرگونه مشکل بر عهده کاربران گرامی می باشد. 

 

با تشکر

1396/12/01 اطلاعات بیشتر ...


با تشکر از شما فراهیختگان گرامی و توجه به تماس‏ های بی شمار و استقبال شما عزیزان دبیرخانه همایش، مدت ارسال مقالات را تا 5 اسفند ماه 1396 تمدید کرد. این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و لطفا ارسال مقالات رو به روز پایانی موکول نفرمایید

قابل توجه فرهیختگان گرامی باتوجه به پروسه دقیق داوری از سوی کمیته علمی هفتمین همایش ملی ایده های نو پس از ارسال مقاله اتوماسیون خود را بررسی و سریعا ایرادات خواسته شده از سوی داوران را برطرف، و فایل ویرایش شده را آپلود نمایید.

1396/12/01 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم در هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی با تاکید بر محصولات سالم می رساند طبق اعلام آمادگی و توافق صورت گرفته با نشریه تحقیقات دامپزشکی و فرآورده‌های بیولوژیک (دارای رتبه علمی پژوهشی وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوری) از بین مقالاتی پذیرفته شده توسط کمیته داوران همایش، مقالات برتر پس داوری توسط هیات تحریره نشریه فوق به چاپ خواهد رسید.

 وب سایت مجله :  http://vj.areo.ir 

1396/11/17 اطلاعات بیشتر ...


با توجه به تماس های دریافتی و استقبال شما عزیزان دبیرخانه همایش، مدت ارسال مقالات را تا 30 بهمن ماه 1396 تمدید کرد. اما با توجه به تعداد مقالات ارسالی و مدت داوری لطفا ارسال مقالات خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.

 

1396/11/16 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم در هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی با تاکید بر محصولات سالم می رساند طبق اعلام آمادگی و توافق صورت گرفته با مجله Research on Crop Ecophysiology، از بین مقالاتی که توسط کمیته داوران همایش پذیرفته خواهد شد، 3 عدد از مقالات برتر به زبان انگلیسی پس داوری توسط هیات تحریره مجله فوق به چاپ خواهد رسید.

 وب سایت مجله : http://roce.khuisf.ac.ir 

1396/11/07 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع شرکت کنندگان محترم کنفرانس میرساند به جهت جلوگیری از هرگونه مشکل در طی فرآیند داوری و پذیرش مقالات، لطفا متن مقاله خود را بر اساس فرمت های ذکر شده در سایت همایش تدوین و ارسال نمایند. لازم به ذکر است از فایل مذکور با سربرگ همایش استفاده نمایید. همچنین جهت دانلود فایل های نمونه مذکور میتوانید بر روی لینک های زیر کلیک فرمایید.

دریافت فایل نگارش مقاله

 

 

1396/11/05 اطلاعات بیشتر ...


با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بسیار بالای  هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی به اطلاع می رسانیم این  همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با کد 12201-96180 ثبت و نمایه گردیده است و مقالات پذیرش شده در این همایش از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن پایگاه نمایه می گردند. 
لینک وب سایت در سامانه : http://conf.isc.gov.ir/niac96
 

1396/11/04 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه عزیزان و پژوهشگران گرامی می رساند که با پیگیری های انجام شده از سوی دبیرخانه هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی و با موافقت ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان این همایش برای شرکت کنندگان گرامی از درجه بازآموزی برخوردار می باشد.

 

1396/10/23 اطلاعات بیشتر ...


محققین و مراجعه کنندگان محترم به منظور سهولت در استفاده از خدمات وب سایت پس ثبت نام بر روی ایمیل شما، پیامی به عنوان ایمیل فعال سازی از سوی وب سایت ارسال می گردد.

1396/10/18 اطلاعات بیشتر ...


با تفاهم نامه ای که بین دبیرخانه همایش و سایت سیویلیکا مرجع دانش به عمل آمده است تمامی مقالات این همایش در پایگاه سیویلیکا نمایه خواهند شد و در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

1396/10/18 اطلاعات بیشتر ...


دانشجویان و پژوهشگران گرامی به منظور سهولت در ارسال مقالات ابتدا از منو های کاربردی کنار صفحه همایش راهنمای ارسال مقالات را مطالعه کرده و سپس از منوی فرمت نگارش مقاله، فایل مورد نظر را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که مقالات تنها به صورت کامل و در قالب 4 صفحه پذیرفته خواهد شد. خواهشمند است از ارسال چکیده مقالات خودداری فرمایید.

 

1396/10/13 اطلاعات بیشتر ...


اولین جلسه کمیته علمی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی در تاریخ 10 مهرماه با حضور برخی از اعضای کمیته علمی و اجرایی در دبیرخانه همایش برگزار شد.

طی این جلسه محورهای کنگره، شعار کنگره، روند بررسی مقالات و تاریخ های مهم تعیین گردید.

 

1396/07/10 اطلاعات بیشتر ...


با نام خداوند هستی بخش
همایش ایده های نو در کشاورزی که طی سال های گذشته يک پلاتفرم شناخته شده براي تبادل افکار و يافته هاي تحقيقاتي در مورد خلاقيت، نوآوري و کارآفريني در زمینه های مختلف کشاورزی بوده، که در15 اسفند ماه سال 1396 برای هفتمین دوره برگزار می گردد.

1396/07/15 اطلاعات بیشتر ...


پوستر هتفمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی

1396/07/26 اطلاعات بیشتر ...